Ostatní daně

Yourtaxes nabízí kompletní zajištění procesu registrace i ke všem ostatním daním - k dani z nemovitých věcí, dani silniční a spotřební. Stejně tak pro účely sociálního a zdravotního pojištění.

Většinu dokumentů obstaráme za Vás, takže po Vás budeme chtít skutečně jen ty potřebné. Stejně tak můžeme vyřídit registraci na České správě sociálního zabezpečení a příslušných zdravotních pojišťovnách, včetně Portálu zdravotních pojišťoven nebo u pojišťovny Kooperativa pro účely zákonného pojištění odpovědnosti zaměstnavatele.

Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak proces registrace urychlit, jak s úřady správně komunikovat a nastavit dobré vztahy hned na začátku vzájemné spolupráce. Můžeme Vám tím ušetřit nejen spoustu času, ale zabránit i případným škodám, které mohou kvůli opožděné registraci vzniknout.

 

A bonus k registracím navíc...

Zároveň Vám poradíme například s tím, jak vykazovat nejčastější transakce ve Vaší firmě, na co je ve Vašem byznysu třeba dát pozor, a kde existuje případná možnost ušetřit... Zkrátka pomůžeme Vám podnikání nastartovat tím správným směrem. Rovněž provedeme prvotní ohlášení nově nastupujících zaměstnanců.

 

Zákonné pojištění zaměstnavatele

Velmi často se na něj zapomíná, a přitom je povinné. Zaměstnáte–li totiž alespoň jednoho zaměstnance, jste ze zákona povinni platit pojištění, ze kterého bude uhrazena Vašemu zaměstnanci škoda na zdraví a škoda vzniklá v souvislosti s pracovním úrazem a nemocí z povolání.

Pojištění kryje nároky zaměstnanců ze škod vzniklých při plnění pracovních úkolů, a to i při pracovních cestách bez místního omezení.