O nás

Náš tým tvoří zkušení daňoví poradci a účetní s dlouholetou praxí v oboru. Klientům poskytujeme kvalitní servis za rozumnou cenu.

Spektrum našich služeb je široké – registrace, zpracování daňových přiznání, vedení účetnictví a mzdové agendy, poradenství, due diligence, školení na míru a řada dalších.

Náš přístup k práci je oproti ostatním jednoduše jiný. Je pružný, osobní a vždy "šitý na míru". Naše výsledky mají vysokou přidanou hodnotu, které si naši klienti velmi cení. Naši poradci hovoří česky, anglicky a německy.

Díky síti dlouholetých ověřených spolupracovníků jsme schopni zajistit služby i v jiných oblastech, než je daňové poradenství či účetnictví. Ať už se jedná o právní či finanční poradenství, nebo o služby v oblasti realitního trhu a oceňování nemovitostí.

 

Vedení kanceláře

Naši kancelář vede Ing. Ondřej Antoš, LL.M., daňový poradce. Ondřej se daňovému poradenství věnuje již více než deset let. Působil v předních tuzemských poradenských kancelářích, kde získal bohaté zkušenosti v oblasti českého i mezinárodního daňového a finančního práva.

Ondřej vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a titul "master of law" obdržel na Johannes Kepler Universität v rakouském Linci. Daňovým poradcem zapsaným v Komoře daňových poradců je od roku 2010. Ondřej velmi často publikuje (viz aktuality a články) na tuzemských finančních serverech a spolupořádá odborné semináře zaměřené na zdaňování investic do nemovitostí.

Účetnictví

O účetnictví našich klientů se stará Ing. Petra Havlátová. Petra v minulosti pracovala na účetním oddělení nadnárodní strojírenské společnosti. Kromě toho má letité pracovní zkušenosti z pozice firemní bankéř v jedné z největších bank v ČR. Na této pozici se zabývala i finanční analýzou a rozborem účetních výkazů firem různé velikosti a z různých oborů pro účely poskytnutí firemních úvěrů. Petra vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Auditní služby

Auditní služby našim klientům poskytuje Ing. Michaela Červinková, FCCA spolu se svým týmem. Michaela se věnuje auditu od roku 2004. Své zkušenosti získala v rámci BIG4, kde vedla auditní a poradenské projekty u významných tuzemských i zahraničních společností, zejména z oblasti nemovitostí, finančních institucí a obchodu. Získala bohaté zkušenosti s auditem a výkaznictvím podle ČÚS i IFRS, s podnikovými přeměnami a konsolidacemi. Michaela vystudovala Vysokou školu ekonomickou, od roku 2007 je členkou britské Asociace autorizovaných účetních znalců a auditorů FCCA a od roku 2010 je auditorkou s licencí Komory auditorů ČR.

Daňové poradenství a vedení účetnictví

 • Příprava daňového přiznání (daň z příjmů, DPH, spotřební a ekologické daně, daň z nemovitostí a převodu nemovitostí atd.)
 • Registrace k dani z příjmů, registrace k DPH a ostatním daním
 • Vedení účetnictví a daňové evidence
 • Sestavení účetní závěrky, výkazů pro banky a další instituce
 • Zpracování mezd včetně ročních vyúčtování
 • Plnění povinností vůči zdravotním pojišťovnám a správám sociálního zabezpečení
 • Daňové poradenství
 • Transakční poradenství
 • Poradenství v oblasti účetnictví
 • Due diligence
 • Problematika mezinárodního zdanění a další